ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

Maarten Vuurmans, directeur De Groene Wereld

 Maarten Vuurmans
 Directeur
 m.vuurmans@ontwikkelcentrum.nl

Body Bosgra, leermiddelspecialist De Groene Wereld

 Body Bosgra
 Leermiddelspecialist
 b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl

Evelien Delhez, leermiddelspecialist De Groene Wereld

 Evelien Delhez
 Leermiddelspecialist
 e.delhez@ontwikkelcentrum.nl

Annemarie de Mooij, leermiddelspecialist De Groene Wereld

 Annemarie de Mooij
 Leermiddelspecialist
 a.demooij@ontwikkelcentrum.nl

Joris Derksen, accountmanager De Groene Wereld

 Joris Derksen
 Accountmanager
 j.derksen@ontwikkelcentrum.nl

Peter Budding, Projectmanager ICT & Publicatie De Groene Wereld

 Peter Budding
 Projectmanager ICT & Publicatie
 p.budding@ontwikkelcentrum.nl

Marco Jongejan, Coördinator ICT & Publicatie De Groene Wereld

 Marco Jongejan
 Coördinator ICT & Publicatie
 m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

Gerda Dekker, Administrateur / Helpdesk De Groene Wereld

 Gerda Dekker
 Administrateur / Helpdesk
 g.dekker@ontwikkelcentrum.nl