ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

Wim Drost
Directeur
Leermiddelspecialist
Vakgebied: MBO Bloem
w.drost@ontwikkelcentrum.nl 

Body Bosgra
Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Dierverzorging, 
Groene ruimte, Plant & Paard
b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl  

Jan van Driel 
Leermiddelspecialist
j.driel@ontwikkelcentrum.nl
 

Evelien Delhez
Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Veehouderij, Voeding,
VMBO Profiel Groen 

Peter Budding
Projectmanager ICT & Publicatie
p.budding@ontwikkelcentrum.nl

Marco Jongejan
Coördinator ICT & Publicatie
m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

Bianca van Westerhuis
Marketeer
b.vanwesterhuis@ontwikkelcentrum.nl  

Kitty Corbeek
Backoffice
k.corbeek@ontwikkelcentrum.nl 

Gerda Dekker
Administrateur
g.dekker@ontwikkelcentrum.nl