ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

Wim Drost
Directeur // Vakgebied: MBO Bloem
w.drost@ontwikkelcentrum.nl 

Body Bosgra
Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Dierverzorging,
Groene Ruimte, Paard
b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl

Jan van Driel 
Leermiddelspecialist
j.driel@ontwikkelcentrum.nl

Liesbeth Eugelink
Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Veehouderij,
VMBO Profiel Groen
l.eugelink@ontwikkelcentrum.nl

Peter Budding
Projectmanager ICT & Publicatie
p.budding@ontwikkelcentrum.nl

Marco Jongejan
Coordinator ICT & Publicatie
m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

Bianca van Westerhuis
Marketeer
b.vanwesterhuis@ontwikkelcentrum.nl 

Kitty Corbeek
Backoffice
k.corbeek@ontwikkelcentrum.nl

Gerda Dekker
Administrateur
g.dekker@ontwikkelcentrum.nl