ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

Maarten Vuurmans
Directeur
m.vuurmans@ontwikkelcentrum.nl 


Body Bosgra
Leermiddelspecialist // Vakgebied:
MBO Dierverzorging, Paard, Bloem, Groen en Styling en Cursus-
en contractonderwijs

b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl   

Jan van Driel 
Leermiddelspecialist
j.driel@ontwikkelcentrum.nl


Evelien Delhez
Leermiddelspecialist // Vakgebied: VMBO methode Expeditie Groen
en VMBO methode Profiel Groen
e.delhez@ontwikkelcentrum.nl 

Peter Budding
Projectmanager ICT & Publicatie
p.budding@ontwikkelcentrum.nl

Marco Jongejan
Coördinator ICT & Publicatie
m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

Bianca van Westerhuis
Marketeer
b.vanwesterhuis@ontwikkelcentrum.nl  

Kitty Corbeek
Backoffice
k.corbeek@ontwikkelcentrum.nl 

Gerda Dekker
Administrateur
g.dekker@ontwikkelcentrum.nl