ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR

 Maarten Vuurmans
 Directeur
 m.vuurmans@ontwikkelcentrum.nl

 Body Bosgra
 Leermiddelspecialist // Vakgebied:
 MBO Dierverzorging en Groene ruimte en Cursus-
 en contractonderwijs

 b.bosgra@ontwikkelcentrum.nl   

 

 Evelien Delhez
 Leermiddelspecialist // Vakgebied: MBO Voeding, VMBO methode Expeditie Groen
 en VMBO methode Profiel Groen
 e.delhez@ontwikkelcentrum.nl



 Annemarie de Mooij
 Leermiddelspecialist // Vakgebied: Bloem, Groen & Styling, Plant, Veehouderij en
 Groen, Grond, Infra
 a.demooij@ontwikkelcentrum.nl

 Joris Derksen
 Accountmanager
 j.derksen@ontwikkelcentrum.nl

 Peter Budding
 Projectmanager ICT & Publicatie
 p.budding@ontwikkelcentrum.nl

 Marco Jongejan
 Coördinator ICT & Publicatie
 m.jongejan@ontwikkelcentrum.nl 

 Bianca van Westerhuis
 Marketeer
 b.vanwesterhuis@ontwikkelcentrum.nl

 

 Gerda Dekker
 Administrateur
 g.dekker@ontwikkelcentrum.nl